• 730 008 398
 • kontakt@optyksolskiego.pl
 • 5

  lip

  2017

Salon optyczny

Potrzebujesz optyka? My stawiamy zawsze na najwyższą jakość i zapewniamy profesjonalizm oraz komfort na najwyższym poziomie.

Co najbardziej nas wyróżnia? Zawsze dbamy o to, by oferować Państwu wyłącznie oryginalne produkty o najwyższej jakości. Nasza oferta jest różnorodna i niepowtarzalna. Mamy ciekawe modele okularów dla kobiet mężczyzn, ale też oprawy specjalnie przygotowane z myślą o dzieciach. Nasz personel jest bardzo doświadczony i wykwalifikowany, ale też po prostu lubi to co robi. Dlatego u nas każdy klient będzie się czuł naprawdę wyjątkowo.

Ale chcemy, by nasz salon nie był jedynie miejscem, gdzie można po prostu kupić okulary czy oprawy najwyższej jakości. Chcemy być miejscem, w którym można zbadać swój wzrok i jak najlepiej wybrać dla siebie soczewki. Dlatego każdemu naszemu klientowi proponujemy bardzo kompleksowe badanie wzroku. Po takim badaniu oczywiście doradzamy, jakie szkła najlepiej wybrać. Każdy może się czuć u nas jak u siebie – także najmłodsi klienci. Im proponujemy innowacyjne soczewki, wykonane z niezwykle wytrzymałego materiału, dzięki czemu będą bezpieczne podczas gier czy zabaw. Również dziecięce oprawki są bardzo kolorowe i atrakcyjnie wykonane.

tani salon optyczny

W salonie jednak doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma różne oczekiwania i potrzeby odnośnie okularów. Choć standardowo mają one poprawić jakość widzenia, to niektórzy chcą, by chroniły też przed promieniowaniem UV oraz przed oddziaływaniem coraz powszechniejszego przecież sprzętu elektronicznego. Dlatego nasi konsultanci pomogą wybrać idealne szkła dla każdego klienta, tak by każdy mógł mieć takie okulary, które stuprocentowo odpowiadają jego potrzebom oraz stylowi życia.

Zachęcamy więc do wizyty w naszym salonie oraz do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Telefon:
  730 008 398

 • ul. Ludwika Solskiego 7b
  32-216 Kraków

logo-footer

© Copyright optyksolskiego. All Rights Reserved.